Je hebt geen probleem met mijn huidige situatie. Je kan je vinden in een creatief persoon want hoe dan ook zou ik het weleens op jou willen uitproberen. Verder heb je geen verwachtingen dus kan ik er ook niet direct aan voldoen. Maar zeg maar gewoon hallo tegen me. Dan vertel ik je vast wel meer. Wat ik van je moet eisen weet ik niet. Je bent gewoon jezelf neem ik aan.
Een echte warme, gezellige en vooral lieve man die er gewoon een beetje redelijk uitziet, gezellig is en die vooral niet saai thuis wilt zitten voor de buis maar juist de spanning en gezellig dingen wilt opzoeken.
Ben jij de serieuze man die ik zoek en voel jij je hier toe aangetrokken, dan hoop ik snel op
Ik ben op zoek naar een volwassen man die me alles geeft wat ik wilde. Ik wil in de toekomst een geweldige vrouw en moeder zijn. Dus je weet wat ik zeg, toch?
Een man die ik wil uitnodigen, moet iemand zijn waar ik echt iets voor voel. Een verlangen, een soort klik. Ik weet niet hoe ik het moet beschrijven, maar het moet goed bevallen.